Ducati Croatia Forum

D.O.C. Croatia - Official DOC Club
Sada je 31 kol 2014, 00:17

Vrijeme na UTC + 01:00 sata [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 13:16 
Odsutan

Vozi: Grizem
Ducati je izgubio svaku karizmu, Ducati- Das Motorrad, toliko o tome.

Kaj se tiče "letanja" i sa skutera, bicikla može kvalitetno "letiti". Uzmi joj Nortona, starog Nortona, ako hoćeš karizmatičan motor.

Ne volim ljude manje, ali prirodu volim više

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 13:40 
Odsutan

Vozi: Normalno da vozim ;-)
Budući da svi ovdje znaju da ja prodajem svog M696, da napišem koju riječ na temu.
Gledaj beast001, pitanje dizajna, karizme, jeftinijih ili skupljih dijelova, mogućnosti postprodaje su ništa drugo nego goli kurac pri kupnji motora. Motor se kupuje srcem, a racionalnost i razum ostaju po strani. Nakon svega šta si naveo, tvojih dilema, trilema i ostalih .....lema, možda ti je najbolja odluka da kupiš - NIŠTA.
Ukoliko ćeš razmišljati na način, šta ako mi cura padne i skrši motor, past će sigurno. Ako ćeš razmišljati koliko će koštati dijelovi za popravak, imat će totalku. Ukoliko ćeš razmišljati o nekakvoj jebenoj karizmi, varat ćeš samog sebe. Ljudi dajte se uozbiljite i ne baljezgajte o nekakvim 916, 888, 900SS, starim monsterima i karizmi kao razlogu za kupnju tih starih kanti. Šta to znači da su ljudi koji sad kupe Panigale budale koje voze "kantu" bez karizme?
Oni koji voze novu Multistradu su isto budale jer ne voze onu "karizmatičnu" rugobu od starog modela? Sve se svodi na jednostavnu odluku, hoću novi ili stari model, te na viđenje motora koji netko hoće. Zna se da je izgled nešto o čemu se ne raspravlja. Nekim ljudima je recimo Diavel lijep, a ja ga nebi uzeo badava da mi netko uvjetuje da se na njemu moram voziti, uz napomenu da mi taj motor ergonomski odgovara najviše od svih modela Ducati game, budući da sam hobbit s kratkim nogama. Beast001, uopće ne kužim koji se kurac zamaraš oko motora koji se uzima, pa rekao si da ga uzima tvoja cura, lijepo joj reci koka, tu ti je ovaj motor, tu ti je onaj motor, pogledaj, odluči, kupi.
Ovako ćeš biti kriv kaj je ona kupila :
verzija 1 - stari, karizmatični, jeftiniji, tehnološki zastarjeli
verzija 2 - noviji, nekarizmatični, skuplji, tehnološki ipak bolji
pa će te isprcati u mozak kad se neće htjeti voziti na njemu.......jer si joj ti rekao kaj da uzme. Ukoliko motor kupuješ i za sebe, znaš kaj je po tvome bolji izbor i nebudi papučar nego lupi po stolu i reci TO SE KUPUJE !!!!
Nisi naveo jeli i lova dio rasprave, jer ako nemaš za skuplji model, nemaš kaj ni razmišljati, kupi jeftiniju varijantu i ćao đaci.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 14:06 
Odsutan

Vozi: NADAM SE MONSTERU
...bravo Wolf,uvjek volim kad se on javi...kratko,jasno i bez dlake na jeziku...mislim da si sve rekao
...žao mi je ko psu da sam malo kratak s lovom,al ako ne prodaš pilu i ako se ja po zimi ponovno sprijateljim s Mažuranićem,Radićem i ostalim hrvatskim velikanima,eto mene po tvojeg Franceska
:mah mah: :mah mah:

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 17:06 
Odsutan

Vozi: Monster 695
Wolf, :lol: znamo da prodaješ Monstera bez karizme, ali trebao si o tome razmišljati prije nego si ga kupio. Novi je Monster kao Rambo 2, kao novi Twingo, kao novi pjevač INXS-a - samo blijeda kopija koja surfa na popularnosti onoga prije.

Nije povezivanje s 888, 916, 3.14 i ostalim brojevima baljezganje, nego iznošenje činjenica, činjenica koje prodaju motore. Nova Multistrada ima jebačku karizmu jer pobjeđuje na Pikes Peaku. Panigale će je vjerojatno zaraditi sljedeće godine u Superbikeu i stoga ljudi koji ih kupuju nisu budale.
Dobro si rekao da se motori kupuju srcem i zato kako netko može biti budala ako kupi motor, bilo koji motor, koji mu se sviđao?

Čovjek je pitao kojeg Monstera da si uzme, jer su se proizvodili u sto različitih varijanti i hoće čuti naša mišljenja.
Savjet da si uzme ono što hoće i nije baš neki savjet, zar ne?

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 19:22 
Odsutan

Mahatma Gadhni napisao:
Wolf, :lol: znamo da prodaješ Monstera bez karizme, ali trebao si o tome razmišljati prije nego si ga kupio. Novi je Monster kao Rambo 2, kao novi Twingo, kao novi pjevač INXS-a - samo blijeda kopija koja surfa na popularnosti onoga prije.

Tako je, nekarizmatični Monster je u panici da dobije izgon iz garaže u kojoj lagano dominaciju preuzimaju kosooki rižožderi. Kaj se tiče karizme, ti možeš samo šutjeti, tvoj ionako nema karizmu jer je daleeeeeeeeko od onih modela koji su stvarali kult monstera. Budući da se tješiš da je tvoj OK, da te popljujem i sjebem ti koncepciju činjenicom da su tvog sklepali kad su odlučili prekinuti proizvodnju, a budući da im je ostalo hrpa dijelova na lageru, kaj sjebanih i reklamiranih, kaj onih koji su bili koliko toliko u redu napravili su to prometalo računajući da će biti starih nostalgičara koji će prožvakati taj marketinški izdrk i kupiti taj "zadnji dašak karizme" :valjanje:
Tvoje mišljenje je ionako irelevantno jer si iz kraja gdje je jedini pravi motor koji se broji Suzuki, tako da nemaš pojma kaj pričaš, svjestan si zajeba i sad tu ide spika o nekakvoj karizmi sim-tam...........:lol:

Mahatma Gadhni napisao:
Nije povezivanje s 888, 916, 3.14 i ostalim brojevima baljezganje, nego iznošenje činjenica, činjenica koje prodaju motore. Nova Multistrada ima jebačku karizmu jer pobjeđuje na Pikes Peaku. Panigale će je vjerojatno zaraditi sljedeće godine u Superbikeu i stoga ljudi koji ih kupuju nisu budale.
Dobro si rekao da se motori kupuju srcem i zato kako netko može biti budala ako kupi motor, bilo koji motor, koji mu se sviđao?

Pa o tome pričam, kakvo je to pitanje jeli netko budala ako kupi motor koji mu se sviđa ?Problem je u tome kaj ga vi tu pokušavate uvjeriti da kupi motor koji se vama sviđa, a ne onaj koji mu se sviđa bez zadrške, odnosno, MOJ. Kaj misliš da me bezveze zvao? Čekao je tu ko kobac i nadao se danu kad će u oglasniku osvanuti moja crna pila.
Onda ste mi vi kao nekakvi frendovi, jebote čovjek došao po konfirmaciju odluke da ubode mog monstera jer je jebačka pila koja odiše stilom i profinjenošću dizajnera iz zagorja, a vi se svi uhvatili nekakve karizme iz prošlog milenija.
Sad će biti karizma kad naprave pumpe-duse model jer je to cool.

Mahatma Gadhni napisao:
Savjet da si uzme ono što hoće i nije baš neki savjet, zar ne?

Jasno, bolji je savjet da kupi ono kaj drugi vele. :pljesak:

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 20:24 
Odsutan

Suzuki je uvijek bio i uvijek će biti najbolji motor u svemiru. Amen. (Ako pažljivo poslušaš uvodnu špicu Zvjezdanih staza, čut ćeš 1100 uljaru iz zadnjeg kraja Enterprisea)

No što se tiče Ducatija, pošto je Suzuki zauzeo broj jedan, on jedino može prodavati karizmu. Dobro ajde, tvoj ima neki dašak karizme jer je vjerojatno prvi Dark model, ali nije to to. Moj, s druge strane, je vrhunac razvoja originalnog koncepta, ono čime su odabrali završiti najveću eru u povijesti tvornice. Poslije moga, put je samo nizbrdo.

Savjet drugoga? Jesi ikada pitao sebe za savjet?

I za kraj, ne kužim zašto se toliko bunite protiv Monstera Diesel. Pa meni zvuči potpuno isto kao i normalan Monster :pusi:

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 21:03 
Odsutan

Mahatma Gadhni napisao:
Suzuki je uvijek bio i uvijek će biti najbolji motor u svemiru. Amen. (Ako pažljivo poslušaš uvodnu špicu Zvjezdanih staza, čut ćeš 1100 uljaru iz zadnjeg kraja Enterprisea)

Eto, kaj na to dodati? Zaključak kojim je trebalo završiti diskusiju. Uostalom, kaj znači imati kosookog potvrđuje i Sale koji je talijanski mikser kupio tek kad je u garaži imao uparkirana dva primjerka iz zemlje izlazećeg sunca. Ono, Kawa je ultimativna, Yamaha je backup varijanta, a onda možemo imati i paštarski izdrk, budući da ova prva dva uvijek idu i pale. :prsti gore:

Mahatma Gadhni napisao:
No što se tiče Ducatija, pošto je Suzuki zauzeo broj jedan, on jedino može prodavati karizmu. Dobro ajde, tvoj ima neki dašak karizme jer je vjerojatno prvi Dark model, ali nije to to. Moj, s druge strane, je vrhunac razvoja originalnog koncepta, ono čime su odabrali završiti najveću eru u povijesti tvornice. Poslije moga, put je samo nizbrdo.

Znaš kaj, vidim da si ublažio kriterije i da već moj polako dobiva, da te citiram "dašak karizme" što mi budi nadu da ima šanse da ga prodam, naravno ukoliko ovaj topic dovoljno dugo potraje, zato - keep the good work up i nedaj se smesti.
Napiši još nešto afirmativno za mog pa ću i ja možda napisati da tvoj ima, ono, recimo....... čisto zgodne kapice na ventilima. Jebote, da sam znao da je tako teško prodati tu kramu, kupio bi radije Škodu Fabiu Diesel karavan i to onu s atmosferskim diesel motorom, koji turbaci i te fore.
Zapravo vi s tim prošlomilenijski dizajniranim krampovima imate šanse na tržištu samo ako pucate na foru nečeg ne opipljivog kao karizma ili tužnu priču o šepavom Gianni-u s jednim okom koji je mučenički radio u Borgo Panigaleu da bi iako fizički hendikepiran uspio sastaviti tu, zapravo, moto skulpturu i podariti sretniku koji će kupiti taj motor vantjelesno orgazmičko iskustvo bez presedana. Naravno, činjenica da je hendikepirani jadnik zapravo sklopio i hendikepirani motor, pardon umjetničko djelo, je u ovom momentu irelevantna. :valjanje: :valjanje: :beljim se:

Mahatma Gadhni napisao:
Savjet drugoga? Jesi ikada pitao sebe za savjet?

Kakav savjet drugoga, dajmo budimo ozbiljni. Odgovor na tvoje pitanje se može naći na slijedećem linku:

http://youtu.be/BHbM0LNTJsk

Vrh

Naslov:
PostPostano: 14 srp 2012, 22:20 
Odsutan

Vozi: Monster 750
WOLFENSTEIN napisao:

Eto, kaj na to dodati? Zaključak kojim je trebalo završiti diskusiju. Uostalom, kaj znači imati kosookog potvrđuje i Sale koji je talijanski mikser kupio tek kad je u garaži imao uparkirana dva primjerka iz zemlje izlazećeg sunca. Ono, Kawa je ultimativna, Yamaha je backup varijanta, a onda možemo imati i paštarski izdrk, budući da ova prva dva uvijek idu i pale. :prsti gore:

Sale je prodaval Kawu, možda ga je u medjuvremenu i prodal.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 15 srp 2012, 08:22 
Odsutan

Vozi: nevozi nego sarafa
A ti sunce, sta se ovo desava. Nekako je ova tema postala jako emotionalna.
Wolf koji ti je k....

@beast001: odluka ti je vec pala za Monstera, posto kupujes polovni motor ovisan si o tome sta ima na trzistu. Gledaj sta ima i kad tad ces naletit na nesto sto ti se svida, sto valja i da ti cijena odgovara.
Pito si za misljenja, ja sam ti reko sta je moj favorit od Monstera i zasto.

Sad nas je Wolf ljepo podsjetio da on svog prodaje pa mislim da je to motoric sto je njegovan, malo je ga i nasminko, i ako sad jos cijena stima onda bi to mogla biti jedna opcija za tebe i za tvoju dragu.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 15 srp 2012, 08:53 
Odsutan

Vozi: Monster S2R 1000 07' Stric fajter S, CCCP edition :=)
Mahatma Gadhni napisao:

Mogo si jos nadodat kao i Abba reunion... O Boze... :lol:

Saletov kawac se prodaje ko i moj monster, NIKAKO :cry:

Trebali bi se nas dvoje dogovorit tko proda bajk prije da okrene vola i pozove cijeli forum da jede i pije, nema druge (sto je sad najsmijesnije.. Neki hajvan ce ovo procitat i nazvat mene iili (i) Saleta i nudit pod trampu rasplodnog vola, od cirka 400kg pod cijenu :guzica: ..

Vrh

Naslov:
PostPostano: 15 srp 2012, 09:38 
Odsutan

Gizmo napisao:
A ti sunce, sta se ovo desava. Nekako je ova tema postala jako emotionalna.
Wolf koji ti je k....

Vidi se tko radi u ozbiljnoj i discipliniranoj zemlji gdje nema mjesta neozbiljnosti. Gizmo opusti se, vidiš da se samo dobro zajebavamo. :prsti gore:

DesmoFreak napisao:

Saletov kawac se prodaje ko i moj monster, NIKAKO :cry:
Trebali bi se nas dvoje dogovorit tko proda bajk prije da okrene vola i pozove cijeli forum da jede i pije, nema druge (sto je sad najsmijesnije.. Neki hajvan ce ovo procitat i nazvat mene iili (i) Saleta i nudit pod trampu rasplodnog vola, od cirka 400kg pod cijenu :guzica: ..

Vidiš, tako ti reci ovom kržljavom Indijcu koji nije ni pravi Gandhi nego je Gadhni (znam da nije njegov lapsus nego je tako htio) da i tvoj "karizma" bike ima problema s novim udomljavanjem. Ovo s volom ti nije trebalo, naime, sad kad ovi luđaci to pročitaju, navalit će s pritiskom da se nešto od te silne krame proda, ne zato jer nas vole i jer bi pomogli, jebe se njima za to, nego kad nanjuše klopu i pijaču, zamagli im se razum.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 15 srp 2012, 16:55 
Odsutan

Ajme majko, ovo je sad već postao klub prodavača ducatija, a ne vlasnika.

OK, OK. Nije, Wolf, da ja hvalim tvojeg, nego samo pokušavam pomoći čovjeku da kupi curi motor. Pošto mu je cura niska, jedina je opcija, sad to tek vidim, da joj kupi 696. Zašto jedina opcija? Pa 695 i 696 izgleda imaju najniža sjedala u Monster obitelji tako da je to prvi čimbenik. Drugi je čimbenik taj da u oglasima nema niti jednog jedinog 695 - nitko nije lud da ih prodaje. Pošto 695-ica nema, a polovnih 696-ica ima toliko da ih zamalo ne voze u Tamićima ulicama i viču: "MOOONSTEEEERAAAAAAAA, AJMO MONSTERAAAAAA!", jedini je izbor, dakle, 696.

Svi smo na forumu vidjeli da je Wolfov 696 uvijek friško okupan i obrijan, i da vjerojatno miriši na Pino Silvestre. Logičan je onda izbor za kupnju upravo taj njegov emo Monster.

Što se tiče, DesmoFreaka i Saleta, čini se da je jedini način na koji bi se vas dvojica riješili svojih motora taj da se zamijenite. :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: 15 srp 2012, 17:58 
Odsutan
Rijeccka Piccka

Vozi: S2R 1000
Falilo mi malo smijeha i Wolfa na forumu.

Vrh

Naslov:
PostPostano: 15 srp 2012, 23:17 
Odsutan

Vozi: DUCATI 450,1098s
Pile napisao:
Falilo mi malo smijeha i Wolfa na forumu.
:lol:

Wolf,nama bu dosta i odojak !!!:zivio:

Vrh

Naslov:
PostPostano: 16 srp 2012, 10:42 
Odsutan

Vozi: Multistrada 1100 S
perosurf napisao:
Moj izbor bi bio monster, slovi kao ženski bike :prst gore: , bilo koji nemožeš pogriješiti. Sretno

Bolje muski multipratik nego zenski monster!!!!
Pozdrav Piletu!!! :banana zguza:

www.torrerotonda.com

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata [LJV]